SKPST LOK SKPST LOK "WIKING" Szczecin
Szczeciński Klub Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego LOK "WIKING"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Zimowa WSST 2018/2019
Autor Wiadomość
Megabos

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-10-24, 20:42   Liga Zimowa WSST 2018/2019




Terminarz Ligi Zimowej WSST 2018/2019r.


Witajcie Wikingowie! Serdecznie was wszystkich zapraszamy na zawody organizowane przez WSST Strzelec w ramach Ligi Zimowej 2018/2019.
Większość zawodów odbędzie się na Forcie 6 w Poznaniu (ul. Lutycka 113/ koniec ulicy Dojazd). Link Google
Zawody kończące ligę odbędą się w Kórniku k. Poznania i zostaną rozegrane pod znaną już części strzelców nazwą "Operacja Cytadela"
Na te zawody szczególnie zapraszamy i obiecujemy dobrą zabawę na wysokim poziomie. Link Google
Szczegółowe informacje zostaną opublikowane w ogłoszeniach przed poszczególnymi imprezami.

I: Terminy spotkań:
1/4: 25.11.2018 r. Fort VI
2/4: 13.01.2019 r. Fort VI
3/4: 10.02.2019 r. Fort VI
4/4: 03.03.2019 r. Fort Knox "Operacja Cytadela"

II: Klasyfikacja:
Rozegrane zostaną 4 spotkania, a liczone do klasyfikacji końcowej zostaną 3 najlepsze starty.
O zajętym miejscu decyduje suma % osiągnięta w poszczególnych zawodach.

Warunkiem zaliczenia wyniku poszczególnych zawodów do klasyfikacji generalnej będzie start minimalnej ilości zawodników w kategoriach:
HFT1 - 4 osoby
HFT2 - 3 osoby
Junior -2 osoby

III: Kategorie:
HFT1 - karabinki PCP, PCA, CO2 i bezodrzutowe wystrzeliwujące śrut z maksymalną energią do 16,3J
HFT2 - karabinki sprężynowe z odrzutem wystrzeliwujące śrut z maksymalną energią do 16,3J
HFT Junior OPEN - w wieku od 9 do 16 lat. Juniorzy mogą strzelać postawy wymuszone, ale wynik nie jest liczony do punktacji (wpisujemy X na karcie startowej).

Najlepsi zawodnicy z każdej klasy oraz najlepszy Weteran (w wieku od 60 lat), Kobieta HFT1 oraz Kobieta HFT2 otrzymają specjalne wyróżnienia.

IV: Zasady:
Podczas zawodów ligowych stosujemy przepisy PFTA w zakresie określającym dystanse i wielkości KZ, oraz bezwzględnie przepisy bezpieczeństwa. Dopuszczamy odstępstwa w ilości figurek z określonym rozmiarem KZ, oraz postawy wymuszone podparte.
Tory strzeleckie będą się składać z 15 stanowisk z 2 figurkami. Tor przechodzimy jednokrotnie.

Dyskusję do ligi prowadzimy: TUTAJ

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminów i miejsca zawodów. Oczywiście poinformujemy o takim fakcie z odpowiednim wyprzedzeniem.
 
 
krystianzach 
SKPST
krystianzach

Wiek: 34
Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 826
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2018-11-25, 20:57   

Pojechali, postrzelali, pozamiatali.
1.Robiko 58 dogrywka
2. Krystianzach 58 dogrywka
3.Gieniu58
_________________
"A wszystko przez to, że babka telewizora nie miała...."
Diana 54 air king
Dianka 75
 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1842
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2018-11-26, 15:06   

Gratulacje chłopaki :brawo:
_________________
Steyr LG 110 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
krystianzach 
SKPST
krystianzach

Wiek: 34
Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 826
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2018-11-26, 15:38   

Trzeba wziąć pod uwagę że Tomx wystrzelał komplet w HFT2 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
_________________
"A wszystko przez to, że babka telewizora nie miała...."
Diana 54 air king
Dianka 75
 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1842
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2019-02-04, 15:52   

Jedziemy z Krystianem do Poznania w niedzielę. Ktoś jeszcze chętny ?
_________________
Steyr LG 110 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1842
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2019-02-10, 20:51   

Pozwoliłem sobie skopiować tekst Krystiana ;-)
,,W dniu 10.02.2019
Liczna grupa Wikingów wybrała się na podbój Poznania, w zasadzie Pucharu Zimowego WSST.
Ekpia składała się z następujących zawodników:
Robert Bonikowski
Anna Gliszczyńska
Krystian Gliszczyński
Grzegorz Lisowski
Rafał Graszk
Mirosław Maciejewicz
Krzysztof Szczęsny.
Aura dzisiejszego dnia była świetna. Lekko zachmurzone niebo z licznymi przebłyskami słońca, oraz porywiście wiejącym wiatrem.
Jak to w zwyczaju Wikingów plan był dziś jeden - ograbić wroga z podium😉
I udało się to zrobić. Mirek zajął pierwsze miejsce w HFT 1 z wynikiem 55 pkt. Drugie miejsce zajął Marek Krempczyński 53pkt z WSST. O trzecie miejsce dogrywał się Grzegorz 52pkt., Krystian52pkt oraz Krzysztof Szeszuła 52pkt z WSST. Pierwszy strzelał Krystian zdobywając 3pkt, następnie Grzegorz zdobył 4pkt, a na końcu Krzysztof jego dziś opuściło szczęście i spudłował😞 Z dobrej strony pokazała się dziś Ania wygrywając wśród kobiet w kategorii hft1🙂.
Wyniki naszych reprezentantów
Mirek 55pkt
Grzesiek 52pkt
Krystian 52pkt
Robert 51pkt
Ania 45pkt
Rafał 42pkt
Krzysiek 42pkt,,
_________________
Steyr LG 110 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
krystianzach 
SKPST
krystianzach

Wiek: 34
Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 826
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2019-02-10, 21:28   

Poznaniaki się wkur..... i zrobią nam zakaz:-D musimy im powiedzieć żeby ten "wikingowy" puchar robili trochę bliżej bo za daleko mamy:-D:-D:-D:-|:-|
_________________
"A wszystko przez to, że babka telewizora nie miała...."
Diana 54 air king
Dianka 75
 
 
Megabos

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 18
Wysłany: 2019-02-11, 09:13   

Widzę, że nastroje dopisują :mrgreen:
Żadnego zakazu nie planujemy, a wręcz przeciwnie bardzo nas cieszy tak liczna wasza obecność. Wyższy poziom zawodów zawsze na plus. Cały czas pracujemy nad nowymi figurkami i organizacją.
Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących. Już teraz zapraszam was na zakończenie ligi w Kórniku trzeciego marca. Części z was chyba nie muszę namawiać. Zapowiada się zacięta walka o podium w generalce. Ja już sobie obiecałem ćwiczyć stojaki na dogrywkę z Krystianem :boks:
Jeszcze raz wielkie podziękowania!
 
 
Krauser 
SKPST
Mirek


Wiek: 55
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1572
Wysłany: 2019-02-11, 10:53   

Wy sobie chłopaki jaj nie róbta.
Bo jak zajedziemy do Kórnika to nam zaśpiewają "Przyjechali ! Nie wyjadą !!" ;-)
Oczywiście rozumie się, że będą nas tak serdecznie gościć. :mrgreen:

W niedzielę los mi sprzyjał. Gdy była moja kolej na obalanie celów to miałem tyle farta, że wiatr był jednostajny, nie zrywał kierunku. Wzięta poprawka na siłę wiatru była tą właściwą.
Jedynie stanowiska 1 i 10 to wielka niewiadoma dla mnie. Wychodzi na to, że niedoszacowałem odległości, choć cel nr 2 strzelałem na max a cel 20 zgodnie z tym co podali w tabelce wyników.

Dzięki Aniu i Panowie za wspólny wypad po łupy. :-D
_________________
Nadzieja w ciemności się rodzi,
a sen wieczny nasz żywot dopełnia.
Ostatnio zmieniony przez Krauser 2019-02-13, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Megabos

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 18
Wysłany: 2019-02-13, 13:06   

Cel nr 2 był na 42 metrze. Mierzyliśmy miarą przy planowaniu toru. Później mierzone laserem i to przekłamało wynik na tabeli. Trzeba uważać z tymi nowymi technologiami :-D

Ja dwie figurki na pierwszym stanowisku spudłowałem. Pierwsze zwiało mi tak, że ledwo na 1 starczyło. Drugie mimo dobrej poprawki trafiłem na godzinie 11 w blachę. Wiatr tam potrafi mocno podnieść punkt trafienia przez te górki.
 
 
krystianzach 
SKPST
krystianzach

Wiek: 34
Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 826
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2019-02-13, 18:37   

Ja zagwozdke miałem na stanowisku nr. 12 cel 23 oceniłem na 38 metrów stał na 36 strzelałem pół dotem w 3/4 wysokości kz. Śrut wylądował jakieś 1,5 cm wyżej na godzinie 11. Wyglądało to tak jakby wiatr podbijał tam śrut ku górze.
_________________
"A wszystko przez to, że babka telewizora nie miała...."
Diana 54 air king
Dianka 75
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wsparcie dla forum zapewnia Speed Computer Service, kontakt: sklep@scs.szczecin.pl