SKPST LOK SKPST LOK "WIKING" Szczecin
Szczeciński Klub Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego LOK "WIKING"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017
Autor Wiadomość
PawełW 
Paweł


Wiek: 63
Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 513
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-06, 06:19   

Maszot napisał/a:
Ostatnio jechaliśmy nią razem do Mikstatu, ale nasza trasa kończyła się wówczas zaraz za Ostrowem Wielkopolskim. Dalej za Ostrowem zacznie się "zabójcza seria" maleńkich pipidówek, z przebudowywanymi drogami za junijna kasę, gdzie średnia przejazdu wyjdzie nam mniej niż 60km/g, a to jeszcze ponad 200km. To będzie męczarnia. Choć jeśli chodzi o walory turystyczne i przyjemne dla oka widoki, to piękna trasa

Popieram to co napisał Tomek. Jechaliśmy 'jedenastką' na Memoriał Michała Halupczoka pod Opole. Właśnie 'jedenastką' i to w sobotę wcześnie rano. Koszmarna droga. Wracaliśmy przez Opole i Wrocław niby nadkładając 50 kilometrów ale byliśmy w drodze powrotnej godzinę krócej.

[edit]
Proponuję Wam drobną modyfikację trasy nr 1 - będzie taniej. Płacicie 23 zł za odcinek Świebodzin-Poznań i 9.90 za Konin-Stryków.
Do Poznania dojeżdżacie S3 i A2, mijacie Poznań A2 i zaraz za uciekacie na nowo wybudowaną S5 w kierunku Gniezno-Bydgoszcz. Nią dojeżdżacie do starej trasy 'warszawskiej' nr 92 i jedziecie do Wrześni. Cały czas ile fabryka dała bo to czteropasmówki. No i teraz jest 'smutny kawałek' bo za Wrześnią, żeby nie płacić 'kulczykowego' jedziecie dalej 92 przez Słupce do Kunowa. Tam skręcacie do A2 i wyjeżdżacie za bramkami. Ten odcinek to tylko 30 km a oszczędzacie ponad 50 zł w każdą stronę.

_________________
Daystate MK3, VORTEX Viper PST
 
 
Mario_64 
SKPST


Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 1537
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-06-06, 12:34   

Jeżeli już to wjeżdżalibyśmy w A2 w Jordanowie i koszt z Jordanowa do Poznania to teraz 28 zł.

Jak faktycznie chcemy pooszczędzać to możemy też jechać starą trasą 92 do okolic Poznania i dalej S11 za miejscowością Sady, wbijając się w A2 w miejscowości Głuchowo czyli już za bramkami i dalej obwodnicą Poznania za darmo wyjeżdżając na S5 w kierunku na Kostrzyn i dalej jak pokazuje Paweł. Czyli w jedną stronę płacimy tylko 9,90 zł.
_________________

LG 110FT, Domi-Hunter, LP 10, HW 98, Diana 75
 
 
Mario_64 
SKPST


Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 1537
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-06-06, 20:31   

Jest prawie pewne, że będę musiał pojechać samodzielnie ponieważ w poniedziałek po zawodach musze być na 12 pod Łodzią. Raczej bez sensu bym wracał do Szczecina :mrgreen:
_________________

LG 110FT, Domi-Hunter, LP 10, HW 98, Diana 75
 
 
MASZOT 
Administrator
Tomek


Wiek: 51
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 2402
Skąd: Stargard
Wysłany: 2017-06-06, 22:15   

Mariusz, skontaktuj się z Pawłem Grabowskim. Pisał do mnie na beżowym, że coś nie gra z Twoimi zgłoszeniami konkurencji i wielkością wpłaty (nie odpisałeś mu na PW na beżowym). Chyba za mało wpłaciłeś. Skontaktuj się z nim pilnie.
_________________

Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
 
 
Krauser 
SKPST
Mirek


Wiek: 55
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1572
Wysłany: 2017-06-07, 07:32   

W tym całym planowaniu wyjazdu coś mi nie pasuje.
Zacząłem się zastanawiać czy zależy nam na krótkim czasie i komforcie podróży aby móc spokojnie sprawdzić sprzęt i potrenować popołudniem na przygotowanym range zero czy też chcemy zaoszczędzić po ok 30zł na łba ( w jedną stronę), jechać dłużej (nie wiadomo ile) ciągnąc się po krajówkach i licząc na to, że jak dotrzemy na miejsce to nam się będzie chciało.
Druga sprawa to cena noclegu. Mamy po 30 zeta , do tej pory w standardzie było 60 więc koszty podróży zbilansują się z kosztami noclegów.

I trzecia sprawa...nie po to kuźwa pracuję, żebym nie mógł sobie pozwolić na odrobinę luksusu.
_________________
Nadzieja w ciemności się rodzi,
a sen wieczny nasz żywot dopełnia.
 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1842
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2017-06-07, 11:08   

Z uwagi na to, że Mario musi jechać sam, mam w aucie wolne miejsce. Gdyby ktoś się jeszcze zdecydował na wyjazd , to zapraszam :-)
_________________
Steyr LG 110 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
Mario_64 
SKPST


Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 1537
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-06-07, 13:24   

Dzięki Tomku. Też się zorientowałem i już wczoraj dopłaciłem brakujące 4 dychy. Od Pawła nie miałem żadnej wiadomości na iweba ani na e-maila.

Ponieważ jadę sam do Łaz to też mogę zabrać pasażera ale tylko w jedną stronę, za przewózkę nie będę chciał pieniążków, a proponuję by ewentualny pasażer dorzucił jakiegoś grosza dla pozostałych Wikingowych samochodów udających się na zawody. Aha, ja będę jechał autostradami i nie planuję jechać trasą oszczędną :) Jeżeli mój pasażer nie będzie chciał zapłacić za bramkę to nie ma problemu, godzę się na to ale jest warunek, musi przez bramkę przejść na piechotkę i za bramką wsiąść do samochodu na dalszą trasę :) .
_________________

LG 110FT, Domi-Hunter, LP 10, HW 98, Diana 75
 
 
DarekJ 

Wiek: 55
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Valhalla
Wysłany: 2017-06-13, 14:59   

Zaspałem z zapisaniem się więc mogę tylko wam pozazdrościć i życzyć udanej zabawy. Powodzenia.
 
 
krystianzach 
SKPST
krystianzach

Wiek: 33
Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 826
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2017-06-13, 16:00   

Darku na beżowym ktoś chciał odstąpić start.
_________________
"A wszystko przez to, że babka telewizora nie miała...."
Diana 54 air king
Dianka 75
 
 
PawełW 
Paweł


Wiek: 63
Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 513
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-14, 06:07   

Myślę, że jak napiszesz do Pawła-mrpgxx to się załapiesz na zawody.
_________________
Daystate MK3, VORTEX Viper PST
 
 
DarekJ 

Wiek: 55
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Valhalla
Wysłany: 2017-06-15, 12:33   

Dzięki, ale mój "osobisty poborca podatkowy" wymyśliła już coś na weekend.
 
 
Mario_64 
SKPST


Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 1537
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-06-15, 14:41   

Miałem dzisiaj tel od naszego gospodarza na kwaterze z prośbą by jutro pojawić się pod adresem dopiero ok. 20:00. Powód jaki podał to uroczystość rodzinna. Przepraszał ale w zamian możemy się tłuc po nocach po powrocie z nocnika :)
_________________

LG 110FT, Domi-Hunter, LP 10, HW 98, Diana 75
 
 
MASZOT 
Administrator
Tomek


Wiek: 51
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 2402
Skąd: Stargard
Wysłany: 2017-06-15, 21:09   

Nie ma sprawy. Wezmę ze sobą dwie sztangi 15kg. Zrobię sobie mały nocny trening siłowy i pewnie niechcący sztangielki mi opadną na podłogę ........ dziesięć razy.
_________________

Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wsparcie dla forum zapewnia Speed Computer Service, kontakt: sklep@scs.szczecin.pl