Zawody Strzeleckie Rannych i Poszkodowanych Weteranów – Szczecin 2014

W dniu 28 maja 2014 roku w Szczecinie na Strzelnicy Garnizonowej „Krzekowo” odbyły się Zawody Strzeleckie Rannych i Poszkodowanych Weteranów – Szczecin 2014 upamiętniające ppłk. Hieronima Kupczyka poległego podczas misji PKW w Iraku. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Szefa BBN.

Święto naszych kolegów żołnierzy, którzy poświęcili swoje życie i zdrowie dla naszego Kraju klub SKPST LOK „WIKING” postanowił uczcić współorganizując zawody. Tym, którzy powrócili do naszej Ojczyzny zaprezentowaliśmy arkana pięknej dyscypliny sportowej jaką jest strzelectwo terenowe.

28 maja o godz. 07:30 rozpoczęliśmy przygotowania stanowisk oraz celów co było nie lada wyzwaniem, gdyż mieliśmy do czynienia z profesjonalistami znającymi realia strzelectwa. Godzina 09:40 – rozpoczęcie zawodów. Na każdym z przygotowanych stanowisk strzeleckich pomocą służyli wykwalifikowani instruktorzy, którzy stanowili wsparcie w zakresie aspektów technicznych związanych ze strzelaniem z karabinków pneumatycznych. Specjalnie przygotowane na tą okazję okolicznościowe karty startowe, dyplomy oraz grawerowany puchar cieszyły się uznaniem wśród uczestników. Stopień dystrybucji materiałów promujących strzelectwo terenowe oraz nasz klub, przekładający się na ilość zapytań dotyczących działalności SKPST LOK „WIKING”  napawa optymizmem. Żywimy nadzieję iż przyczyni się to do szerszego zainteresowania piękną dziedziną sportu jaką jest strzelectwo terenowe.

Zawody przebiegły w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy pełni podziwu dla uczestników, zaś dla nas największą nagrodą było ich zadowolenie oraz możliwość obcowania z tak fantastycznymi ludźmi.

snajperGaleria


Posted in Aktualnosci

Hit Counter by technology news