Nowy sezon 2015

Rok 2014 mamy już za sobą. Był to bardzo dobry rok, obfitujący w wiele sukcesów naszych klubowiczów, o których pisaliśmy wielokrotnie w relacjach z naszych wypadów na krajowe i zagraniczne potyczki strzeleckie. Co przyniesie nowy rok? Pewnie równie wiele wrażeń jak poprzedni. Mamy za sobą już kilka spotkań w ramach naszego jesienno – zimowego Pucharu Wikinga, a już wkrótce rozpocznie się na dobre sezon 2015 w ramach zawodów Pucharu PFTA oraz innych lokalnych spotkań strzeleckich. W maju będziemy współorganizatorami Mistrzostw Polski w strzelectwie terenowym, które razem z grupą strzelecka z trójmiasta (SG3M) odbędą się na terenie Adventure Park w Kolibkach koło Gdyni, a w czerwcu będziemy gospodarzami zawodów w ramach cyklu zawodów Pucharu Konfederacji Zachodniej. Niewątpliwie bardzo ważnym wydarzeniem będzie również udział naszych klubowiczów w Mistrzostwach Świata HFT, które odbędą się na początku kwietnia w Kelmarch w Wielkiej Brytanii.

W skład sześcioosobowej reprezentacji wchodzi aż trzech Wikingów, a czwarty jest w składzie rezerwowym. Na ziemi angielskiej o najwyższe trofeum walczyć będą:

W składzie podstawowym:
1. Witold Bojanowski
2. Tomasz Wróblewski
3. Jacek Jakimowicz (Wiking)
4. Tomasz Cielepak (Wiking)
5. Robert Bucki
6. Mirosław Maciejewicz (Wiking)

W składzie rezerwowym:
1. Łukasz Miller
2. Błażej Łukjanowicz (Wiking)

Indywidualnie w Mistrzostwach wezmą również udział Mariusz Kaczmarek, który po raz pierwszy weźmie udział w zawodach takiej rangi oraz Adam Konojacki, który wraz z Jackiem Jakimowiczem najczęściej odwiedzali Wyspy Brytyjskie, biorąc udział w Mistrzostwach i zawodach lokalnych.

Przypomnijmy, że w roku ubiegłym, nasza reprezentacja, w skład której wchodził nasz klubowicz Jacek Jakimowicz, zajęła drugie miejsce drużynowo, ustępując ciągle niepokonanej drużynie Anglii, a Witold Bojanowski został Wicemistrzem Świata. Kto wie, może w tym roku udam nam się już stanąć na najwyższym stopniu podium. Trzymajmy więc kciuki za sukcesy w roku bieżącym.


Posted in Aktualnosci

Hit Counter by technology news