Mistrzostwa Wielkopolski w Strzelectwie Terenowym 2014

W dniach 19-20.07.2014, na terenie strzelnicy myśliwskiej „Bączek” w Dąbrówce Leśnej koło Poznania, odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Strzelectwie Terenowym 2014. Patronem Mistrzostw była Wielkopolska Sekcja Strzelectwa Terenowego „STRZELEC”.

W drugim dniu zmagań w konkurencji HFT1 (karabinek pneumatyczny) udział wzięło dwóch przedstawicieli SKPST LOK „Wiking”:

Krzysztof Faryński,

Mariusz Kaczmarek.

 

Dzień rozpoczął się od rejestracji zawodników oraz pomiaru możliwości karabinków3 uczestników mistrzostw mający na celu zapewnienie rywalizacji na równym poziomie w myśl zasad „fair play”, po czym nastąpiło to co lubimy najbardziej – przemieszczanie śrutu w kierunku celów 🙂 Tor był ciekawy i wymagający – w tym miejscu należą się podziękowania dla kolegów z WSST „Strzelec” za trud włożony w organizację rywalizacji.

Zawody zostały rozegrane w pięknej scenerii przy sprzyjającej pogodzie – temperatura powietrza w cieniu (!!!) dochodziła do 33 st. C. Najlepszym okazał się: Jarosław Norbut z wynikiem 56 zgromadzonych punktów i kolejno za nim Patryk Dziamski oraz Andrzej Płuszka.1

Po wyczerpującej walce „Wikingom” udało się uzyskać następujące wyniki:

Mariusz Kaczmarek 52 pkt – 6 miejsce,

Krzysztof Faryński 48 pkt – 10 miejsce.

Gratulujemy! Po zawodach przyszedł czas na posiłek, rozdanie nagród oraz losowanie fantów i dyskusje prowadzone w gronie „kolegów po lufie”, które zdawały się nie mieć końca 🙂 .2

Wydarzenie zorganizowane przez WSST „Strzelec” należy zaliczyć do udanych oraz sprzyjających krzewieniu pięknej dyscypliny jaką jest strzelectwo terenowe.

„Jeszcze tam wrócimy!” 🙂


Posted in Aktualnosci

Hit Counter by technology news