SKPST LOK SKPST LOK "WIKING" Szczecin
Szczeciński Klub Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego LOK "WIKING"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Świata HFT 2019 - Kalety [22-23.06.2019]
Autor Wiadomość
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1845
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2019-04-28, 18:24   

Super :-)
_________________
Steyr LG 110 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
Artkor 
Wiking na wygnaniu


Wiek: 49
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 443
Skąd: Ostrowite
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-04-28, 18:37   

Zuchy.
 
 
Krauser 
SKPST
Mirek


Wiek: 55
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1574
Wysłany: 2019-06-14, 14:14   

Został tydzień do wyjazdu.
Jak jedziemy? Kto, z kim i czym?
_________________
Nadzieja w ciemności się rodzi,
a sen wieczny nasz żywot dopełnia.
 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1845
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2019-06-14, 14:53   

Lisek, Maszot, Krauser i Mario jadą czarną mambą ;-)
Na miejscu dołączy do nas Kris.
_________________
Steyr LG 110 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1845
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2019-06-14, 14:55   

Spotkanie w piątek u Krausera o godzinie ???
_________________
Steyr LG 110 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
Krauser 
SKPST
Mirek


Wiek: 55
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1574
Wysłany: 2019-06-14, 15:05   

Jak najwcześniej.
Mariusz musi zrezygnować z jajek na twardo. :-P
_________________
Nadzieja w ciemności się rodzi,
a sen wieczny nasz żywot dopełnia.
 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1845
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2019-06-14, 15:17   

Mogą być na mientko :mrgreen: zawsze to 2 minuty.
_________________
Steyr LG 110 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1845
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2019-06-17, 17:13   

Trzeba się przygotować na deszczową pogodę.
_________________
Steyr LG 110 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
Artkor 
Wiking na wygnaniu


Wiek: 49
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 443
Skąd: Ostrowite
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-06-17, 21:00   

Co za czasy cholera. Zawody w Polsce a strona po murzyńsku i brak polskiej wersji.
Odprawę jeszcze niech piedolną po angielsku i mogę do domu jechać zaraz po.
 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1845
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2019-06-17, 22:55   

Artur , nie przejmuj się, ja też nie mówić angielski ;-)
_________________
Steyr LG 110 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
Artkor 
Wiking na wygnaniu


Wiek: 49
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 443
Skąd: Ostrowite
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-06-17, 23:13   

Mnie to wkurza bo jesteśmy w POLSCE i tu się mówi po polsku. Dodatkowo jako wyraz gościnności można zrobić stronę w jakimś barbarzyńskim języku, niech mają bambusy.

Kiedyś jak jechaliśmy do Anglii to nie pasowało mi że na kurtce ma być napis TEAM POLAND, powiedziałem wprost że jej nie założę, ktoś mądry ustąpił i do dziś mam kurteczkę z napisem POLSKA.

Teraz znowu strona po Angielsku, rzygać się chce od tej służalczości / poprawności, sam nie wiem jak to nazwać.
 
 
Mario_64 
SKPST


Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 1537
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2019-06-18, 14:34   

Masz raję Artur.
W piątek to proponuję zbiórkę ok. 8:15
_________________

LG 110FT, Domi-Hunter, LP 10, HW 98, Diana 75
 
 
MASZOT 
Administrator
Tomek


Wiek: 51
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 2403
Skąd: Stargard
Wysłany: 2019-06-18, 16:20   

Miało być o 7.00. To co Ty przez tą godzinę i piętnaście minut będziesz robił? Ile można jeść jajka?

P. S. Arturo, I completly agree with you! F...k the rules! Niech żyje nasz polski, ojczysty!!!
_________________

Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
 
 
Krauser 
SKPST
Mirek


Wiek: 55
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1574
Wysłany: 2019-06-18, 17:59   

Ale macie problemy...
Jak dupa po ślizgu na nieheblowanej desce. :mrgreen: :-P

A ja...
Natyrałem się jak indyjski wół i nastrzelałem tyle co wróbel nasika.
Siostra tydzień temu zluzowała mnie przy opiece matuli więc wpadłem na krauserownię jak wyposzczony żołnierz do burdelu.
Wykosiłem pół hektara pola, ostrzygłem maczetą mirabelki i na nowo postawiałem figurki.
"Miodzik.Ale sobie postrzelam w tygodniu" - pomyślałem.I se postrzelałem...gumką w majtach.
Zawsze coś przeszkodziło.
Trawa odrosła...
Nic to. "Trzeba obrać nową taktykę" - nowy pomysł przyszedł mi do głowy. "Wykarczuję las, ta menda tak szybko nie urośnie"
Kosa spalinowa, siekiera i maczeta to byli moi najbliżsi przez ostatnią sobotę i niedzielę.
Odnowiłem przeprawę przez bagno, bo zarosła i zamuliła się. Kosą wyrżnąłem najeżyny i inne badziewia.Potem siekierą i maczetą zmieniłem fryzury sosenek, buczków a bardziej krnąbrne usunąłem na dobre.
No to teraz przyszła kolej na podstawki pod cele. Torba a w niej: wkrętarka, wkręty, młotek, gwoździe, maczeta i coś dla komarów. Piwo dla mnie. Przystroiłem kilkanaście drzew w ładne półeczki w kolorze drewnianym. Skoro to już miałem to należało teraz coś na tych półkach postawić. W trakcie roboty zaczęło grzmieć i błyskać. Jak wracałem się na stały ląd to rozpętał się armagedon deszczowy. Zdążyłem wskoczyć pod wiatę a za mną jakby ktoś tysiące wiader wody jednocześnie opróżnił. Nie było widać drzewa, które stało ode mnie 5-6 metrów. I tak przez 15 minut. Dobrze , że miałem zapas piwa.Po pół godzinie wyszło słoneczko. A z nim wróciły komary. Jeszcze nigdy w tak ekspresowym tempie nie montowałem figurek.Dobrze, że miałem zupę chmielową to często robiłem uniki przed tymi latającymi krwiopijkami schylając się po puszkę osłoniętą rękawiczką, żeby ich mężusiowie mi nie wychłeptali. Pijaczyny pieprzone. Tak więc sobotę kończyłem w chwale dobrze wykonanej pracy. Jak to bywa do czasu. Pod prysznicem okazało się, że natura to mordercza bestia. Znalazłem na sobie trzy kleszcze, z tego jeden to na pewno był gej po przywarł mi to jaj. Centralnie na szwie. Zaproponowałem żonie aby wypaliła go swoim jadem żmii ale nie chciała. Pęsetą powyciągałem te paskudy. Za jakiś czas okaże się czy podarowały mi nową boreliozę.

Niedziela to miała być już sama przyjemność.Po obiadku. Pozostało już tylko zamocować sznurki.
I zaczęła się zabawa. Kawałek metalowej rurki z przywiązanym sznurkiem przerzucałem przez 20 metrowe bagno. Potem przemarsz wojsk na drugą stronę, rozciągnięcie sznurka do figurki, powrót, odcięcie z kłębka i umocowanie do metalowej, ciężkiej ramy żeby dziki nie rozniosły. Niby proste ale masakrycznie czasochłonne. Nałaziłem się jak głupi za zajączkiem.
Za sobotę i niedzielę apka w komórce pokazała mi łącznie 27000 kroków. Oczywiście to nie wszystko z krauserowni , bo w sobotę pracowałem w "burdelu jakich mało" a w niedzielę byłem na szczecińskim CC (rozglądałem się za miejscem dla siebie) to i tak liczba mnie "zmęczyła".
Miałem potrenować w poniedziałek od 17. Udało się od 19:30. Było fajnie i bzykająco. Te latające ścierwa nazywane komarami mocno mnie podgryzały.
Za to dzisiaj od 10 było cudownie. Cieplutko a na obu lokacjach kojący cień. Na polu osłaniała mnie samotna brzoza a przy bagnie już cały zespół dębów, akacji i innych koroniastych.

Myślę już o jutrzejszym popołudniu. Ja, w wygodnym fotelu a w dłoni zimne piwko i pachnący papieros. Spoglądam na te łąki i lasy szumiące. Obserwuję zwierzynę. Po chwili zalegam na macie, przytulam się do palika i ...bach, bach, brzdęk, brzdęk ...i leży, i leży. A ja popijam chłodne piwko i rozkoszuję się chwilą.
Będzie pięknie. :-D :strzela4:

P.S. Naprawdę to będzie pięknie dopiero jak wyrwę yeebanego chwasta !!!
P.S.2. Figurki na MŚ będą w kolorze białym z czarnymi HZ. Jakby ktoś nie wiedział.
_________________
Nadzieja w ciemności się rodzi,
a sen wieczny nasz żywot dopełnia.
 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1845
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2019-06-18, 19:24   

Jakie plany , co do trasy ?
_________________
Steyr LG 110 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wsparcie dla forum zapewnia Speed Computer Service, kontakt: sklep@scs.szczecin.pl