SKPST LOK SKPST LOK "WIKING" Szczecin
Szczeciński Klub Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego LOK "WIKING"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"PFTA - przyjaciel czy wróg?"
Autor Wiadomość
MASZOT 
Administrator
Tomek


Wiek: 51
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 2399
Skąd: Stargard
Wysłany: 2021-09-26, 14:50   "PFTA - przyjaciel czy wróg?"

Artur zapodał temat do dyskusji. Poczytajcie, skomentujcie (tylko na poważnie).... ja już parę słów od siebie napisałem.
http://forum-bron.pl/view...020021#p2020021
_________________

Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
 
 
Artkor 
Wiking na wygnaniu


Wiek: 49
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 443
Skąd: Ostrowite
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2021-09-26, 15:52   

...
Ostatnio zmieniony przez Artkor 2021-09-26, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1839
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2021-09-26, 17:24   

Hmm, coś Pawlakom nie poszło przyciągnięcie nowych członków.
_________________
Air Arms HFT 500 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
krystianzach 
SKPST
krystianzach

Wiek: 33
Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 826
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2021-09-26, 20:31   

Ja nie należę to coś napiszę jak to widzę z boku. PFTA według mnie nie daje żadnych korzyści. To że dostanę zniżkę przy wpisowym wogóle nie zachęca mnie aby wstąpić w te szeregi. Nie daje żadnego "dupochronu" jeżeli będe strzelał gdzieś na uboczu i ktoś zadzwoni po niebieskich (pomijając fakt znajomości przepisów i dopuszczalnej energii). Nawet w razie jakiejkolwiek konfiskaty sprzętu Pefta nie zapewni wsparcia. Powinien być jakiś "rejestr karabinków" co przy współpracy pfta i Policji powinno dawać jakieś zabezpieczenie.
Jeden raz na zawodach w Mikstacie (dawno temu i nieprawda :-D ) Krzysiu Machowicz zaproponował żebym z tymi wynikami jakie wtedy osiągałem zapisał się do Pefty.
PYTANIE co by to zmieniło gdybym zapisał się?? Nie wziął bym udziału w zawodach Pefty? Nie mógłbym wyjechać na zawody międzynarodowe? Ukamieniowaliby mnie gdybym wziął udział w zawodach bez przynależności do jakiegokolwiek z klubów?
Gdzieś zgubiony jest sens istnienia tej organizacji, nikt nie wie o co chodzi i komu do czego to potrzebne. Brakuje wypromowania organizacji PFTA w kraju. Ludzie z zewnątrz po usłyszeniu słowa PFTA robią wielkie oczy :shock: :shock: i pytają się co to wogóle jest. Natomiast po usłyszeniu slowa LOK każdy coś tam mniej więcej kojarzy.
Ciężko bez zaangażowania władz jest wypromować cokolwiek. Niestety sporty niszowe już takie są.
Jeżeli ma ktoś ochotę to może moje wypociny skopiować na beżowe.
_________________
"A wszystko przez to, że babka telewizora nie miała...."
Diana 54 air king
Dianka 75
 
 
PawełW 
Paweł


Wiek: 63
Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 513
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-10-03, 07:07   

Krystian

Cytat:
Nie daje żadnego "dupochronu" jeżeli będe strzelał gdzieś na uboczu i ktoś zadzwoni po niebieskich (pomijając fakt znajomości przepisów i dopuszczalnej energii)


Tu się z Toba nie zgodzę. Nie raz przekonałem się, że biało-czerwona legitymacja z orzełkiem załatwia sprawę. Czy to w kontaktach z wezwaną Strażą Miejską czy Policją. Okazywałem i od razu bylismy inaczej traktowanie, nie jako puszkobijcy straszący spacerujące pieski ale jako Zawodnicy na treningu, zachowujący należyte zasady bezpieczeństwa
_________________
Daystate MK3, VORTEX Viper PST
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wsparcie dla forum zapewnia Speed Computer Service, kontakt: sklep@scs.szczecin.pl