SKPST LOK SKPST LOK "WIKING" Szczecin
Szczeciński Klub Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego LOK "WIKING"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zimowy Puchar Krausera 2018/19
Autor Wiadomość
MASZOT 
Administrator
Tomek


Wiek: 51
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 2401
Skąd: Stargard
Wysłany: 2019-03-24, 20:21   

Dzięki za kolejne spotkanie. Wyniki + generalka tak na szybko . Uzupełnię jak dostanę dane toru.
_________________

Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
 
 
Rafal Graszk 
SKPST
RafalG

Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 91
Skąd: Stargard
Wysłany: 2019-03-25, 18:12   

Gratuluję wyników !!!!

Szkoda tylko że po zestawieniu całkowitym widać ile osób strzela aktywnie :(
Z całej serii (8 zawodów) tylko 7 osób ma szanse się zakwalifikować.
 
 
MASZOT 
Administrator
Tomek


Wiek: 51
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 2401
Skąd: Stargard
Wysłany: 2019-03-25, 18:54   

Poniżej pełne zestawienia wyników z parametrami toru i klasyfikacja generalna po siedmiu eliminacjach:




Zawody jak zawsze przebiegły w przyjaznej atmosferze z dużą dawka dobrego humoru i przepysznego jadła, dla którego zmuszeni byliśmy przerwać strzelanie na chwilę (na "małe co nie co").
Wyniki widać jakie są. A dlaczego takie są.....? Bo wiaterek, nawet dość niewielki (max 3m/s) dał się nam wszystkim we znaki, elegancko "wpuszczając w kanał" przy próbach jego oceny. Myślałem, że to tylko na "Krauserowni" tak wiaterek kręci. Tym razem jednak jego kierunek i specyficzne ukształtowanie terenu sprawiło nam solidna zagwozdkę. Osobiści mechanizm wiatru załapałem dopiero pod sam koniec, kiedy na uzyskanie solidnego wyniku było już za późno. Ale to dobrze. To był świetny trening, bo takie warunki mogą przytrafić się na zawodach w Polsce i doświadczenia jakie zdobyliśmy bardzo się przydadzą.

Dziękuję Wam jeszcze raz za spotkanie i do zobaczyska za dwa tygodnie w Łęsku.
_________________

Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
 
 
MASZOT 
Administrator
Tomek


Wiek: 51
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 2401
Skąd: Stargard
Wysłany: 2019-04-09, 02:18   

No i pierwszy Zimowy Puchar Krausera (w skrócie ZPK) mamy za sobą. Było ciekawie i jak zawsze towarzysko.
Jedynie czego mi brakowało to większej frekwencji. Kiedyś te piętnaście i więcej osób na naszych klubowych potyczkach było standardem. Mam nadzieję, że to jeszcze kiedyś wróci.
Poniżej wyniki ostatniej rywalizacji, która miała miejsce podczas "Krauserowej Pięćdziesiątki" oraz klasyfikacja końcowa.




Wyniki bardzo dobre i wyrównane, a pierwsza piątka formuje silny skład na drużynę do bojów w Polsce.
Ja osobiście cieszę się, że udało mi się znaleźć właściwy tor i przekonać do strzelania w okularach, które jakby nie było noszę już prawie trzy lata. Po jednym treningu, dopasowaniu ustawień celownika pod moje "szkiełka" i znalezieniu sposobu składania się do strzału (jest trochę inaczej bo okulary nieco zawadzają o facjatę i elementy baki), od piątej eliminacji ZPK (dopiero) zacząłem strzelać nie zdejmując okularów. I to był strzał w dziesiątkę. Okazało się, że mimo ustawień dioptera do uszczerbku mojego wzroku nie byłem w stanie prawidłowo złożyć się do strzału i ocenić jego parametrów. W dalszym ciągu nie jest to jednak topowa forma - trzeba ćwiczyć bo wkrótce duże zawody - MMP i MŚ.
_________________

Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wsparcie dla forum zapewnia Speed Computer Service, kontakt: sklep@scs.szczecin.pl