SKPST LOK SKPST LOK "WIKING" Szczecin
Szczeciński Klub Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego LOK "WIKING"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII Puchar Wikinga 18 marzec 2018
Autor Wiadomość
Krauser 
SKPST
Mirek


Wiek: 54
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1569
Wysłany: 2018-03-19, 18:18   

Trochę z opóźnieniem za co przepraszam.

Wyniki zawodów 18.03.2018

1.Krauser -- 69
2.Kris -- 68
3.Mario -- 65
4.Lisek -- 64
5.Krystian -- 63
6.Alex -- 56
7.Rafał -- 55
8.Czester -- 52
9.Sławek -- 48
10.Beata -- 46

Dziękuję Gospodarzom przepięknej miejscówki za niesamowicie serdeczne ugoszczenie nas podczas wczorajszej rywalizacji. Jestem bardzo zadowolony ze spotkania - panująca atmosfera jak i wszystkie pozostałe elementy ( super miejsce, tor z nowymi figurkami, pogoda) pozwoliły mi na kilka godzin zapomnieć o problemach z szarego życia.

To teraz po kolei.
- Beatko i Izo - dziękuję Wam za gościnę, wyborną gulaszową (dawno nie jadłem z makaronem a to przypomniało mi ciekawe wspomnienia z końca lat 80-tych) oraz całą oprawę i opiekę.
- Krzysztofie i Mirku - dla Was podziękowania za pomysł na organizację zawodów na Waszym przepięknym rancho, bo tak trzeba to miejsce nazywać , za ustawienie toru, które było bardzo ciekawe i wymagało dużej czujności strzelców (wszyscy mieliśmy przynajmniej jedno zero :-P ), za pomoc w transporcie i obietnicę dalszych spotkań
- Kolegom, którzy pojawili się na zawodach dziękuję za wspólną walkę z wiatrem, nieznanymi celami i wspólnie spędzony dzień.

Chcę jeszcze wrócić do miejsca na którym się spotkaliśmy. Zazdroszczę właścicielom tak niesamowitej miejscówki. W jednym zwartym miejscu znajdują się właściwie wszystkie terenowe wymogi do treningu i organizowania średniej wielkości zawodów.
Jest spora górka, teren odkryty i zalesiony, duży staw z groblą czyli strzelanie z góry i pod górę, z lasu na pole i z pola w las, przez wodę i na wodę.
Spokojnie można ustawić wyczesany tor 15x2 a gdyby dobrze się przyłożyć to 20x2 też da radę.Głównym kryterium jest oczywiście bezpieczeństwo dla uczestników i osób postronnych.
Jak wiecie, u siebie często stosuję ustawienie 3x5 lub 4x5 czyli 3 lub 4 grupy po 5 stanowisk do obejścia.To dla bezpieczeństwa ale również aby ciekawiej ustawić cele.
U naszych wczorajszych Gospodarzy możliwości takiego ustawiania torów wydają się nieskończone.
Jeżeli tylko wyrazicie chęci na jakieś kolejne spotkanie to ja chętnie się pojawię, nie tylko postrzelać ale pomóc i wspólnie spędzić czas.

Jak zrobię statystyki to znajdzie się ktoś kto je zapoda? Wyślę na e-maila.

Pozdrawiam wszystkich, którzy wzięli udział w tej edycji Pucharu Wikinga.
W skarbonce jest jakaś kasa zebrana na na dwóch chyba spotkaniach.
Pomyślę na co ją wydać, oczywiście Wam nie powiem. :mrgreen:
_________________
Nadzieja w ciemności się rodzi,
a sen wieczny nasz żywot dopełnia.
 
 
Alex 

Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 49
Skąd: Świdwin
Wysłany: 2018-03-19, 20:22   

Dziękuję za miłe słowa.

Cieszę się, że się podobało. Jeżeli będziecie chcieli postrzelać to wystarczy ustalić jakiś dogodny termin. Cele i resztę osprzętu już mamy więc większość energii będziemy mogli przeznaczyć na zaplanowanie i przygotowanie toru tak aby w porównaniu do tego toru był jeszcze ciekawszy i technicznie bardziej wymagający.

ps. Wiatrowskaz.
Do tej pory tylko Lisek potwierdził jaki (e) chce wiatrowskazy. Brakuje mi tylko informacji czy chcesz mocowanie pod kątem (takie jak ma Krzysiek) czy proste takie jakie mam ja. Podaj jeszcze długości antenek (15 czy 20cm).

Do lufy od Hatsana tylko różowy z różowym piórkiem pasuje.

Mirek- podaj którą wersję chcesz mieć i jaka długość antenki ma być. Krystian to samo (średnica lufy 16mm?).
Kto jeszcze chce mieć taki wiatrowskaz?

Napisałem we wcześniejszym poście, że wszyscy uczestnicy mogą dostać takie wiatrowskazy. wystarczy podać potrzebne mi dane (są wymienione w moim poprzednim poście).
 
 
lisek 
SKPST
lisek


Wiek: 51
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 1839
Skąd: Nowogard
Wysłany: 2018-03-19, 20:31   

Mirku, proszę o wersję taką jak u Ciebie, antenka 15 cm. Powinno wystarczyć.
_________________
Air Arms HFT 500 + Valiant Themys HFT
***** ***

 
 
Slawek 
Mikcio


Wiek: 46
Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 57
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-03-19, 20:59   

Jeżeli na prawdę nie jest to żadnym problemem,to ja nie będę wybredny i może być chociażby taka jak dla Liska.Jedyna róznica to średnica lufy.U mnie jest 15,5mm.Z góry dziękuję ;-) Chociaż nie wiem czy antenka w czym kolwiek mi pomoże.Chyba że wi-fi zainstaluje na niej :-D
_________________
Walther LGM-2, SWFA SS 10x42
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wsparcie dla forum zapewnia Speed Computer Service, kontakt: sklep@scs.szczecin.pl