Zawody - Otwarte Mistrzostwa Polski
MASZOT - 2025-08-01, 17:16 Temat postu: Otwarte Mistrzostwa Polski Otwarte Mistrzostwa Polski - VIII i IX eliminacje Pucharu Polski PFTA. Ruszyły zapisy. J sie wybieram.
https://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=216653
lisek - 2025-08-01, 17:28
Ja i Paweł też się wybieramy.
Buczu_7er - 2025-08-10, 20:04
Jaki¶ nocleg juz bookowaliscie albo macie pomysl?
Krauser - 2025-08-14, 11:38
Też chciałbym pojechać ale tyle spraw mi przeszkadza, że nie wiem czy je jako¶ obejdę. Nawet dla samej frajdy
bez spiny na wynik, bo treningu prawie zero. Krauserownia tak zarosła, że niedĽwiedzie z maczetami nie dałyby rady jej ucywilizować.
MASZOT - 2025-09-15, 21:30
Jakby co, to dzi¶ robiłem rezerwację noclegów dla siebie i Mirka oraz Krisa i jego małżonki Izy - https://www.nosselia.pl/hotel
Rezerwowałem dwuosobowe "Pokoje KuĽnia" - 270zł/d. za pokój . S± jeszcze dostępne - dzwonić do recepcji +48 23 693 00 90.
robiko - 2025-09-25, 08:48
Hej .
Co się nie chwalicie z wynikami.Nigdzie nie mogę znależć wyników.Nie byłem to chociaż poopowiadajcie
krystianzach - 2025-09-25, 09:18
| robiko napisał/a: | Hej .
Co się nie chwalicie z wynikami.Nigdzie nie mogę znależć wyników.Nie byłem to chociaż poopowiadajcie |
Robert jeszcze nie ma czym się chwalić. Mistrzostwa dopiero w ten weekend będ± strzelane
robiko - 2025-09-25, 12:47
Kurcze ,ja chyba już w innym ¶wiecie żyje. Co mi się pokićkało to nie wiem.Żyje od wyjazdu do wyjazdu i nie kojarzę co to za dzień.
Panowie życzę więc samych położonych figurek.Szkoda że nie mogę pojechać.
Trzymam kciuki
WojtekZ - 2025-09-28, 20:54
Wynik s± .
Brawo Wiking0wie
Tomek "Miszczu" , a Kris i ten co nie ćwiczył też w czubie.
Gratulacje
lisek - 2025-09-29, 12:40
Gratolacje 🙂
|
|
|