Puchar PFTA - ZAWODY 2014.04.06 KRAKÓW
KRZYFAR - 2014-03-24, 21:52
| MASZOT napisał/a: | Można wysyłać już zgłoszenia na zawody w Krakowie:
http://bron.iweb.pl/viewt...1a6991b#1339522
W zgłoszeniu mamy opcję drużyny. Aby nie przedłużać tematu pozwolę sobie ustalić skład na ten rok na podstawie wyników z Pucharu Wikinga (liczona średnia uzyskanych wyników):
1. MASZOT
2. KRAUSER
3. NEO
4. Jacek JOT
5. Mario_64
6. KRZYFAR
Członkowie drużyny w zgłoszeniu podają nazwę drużyny: WIKING Vmax2.pl |
Mariusz, należysz do PFTA?
Bo właśnie trafiłem na taki punkt regulaminu drużynowego:
| Cytat: | | 6. Członkiem drużyny może być jedynie członek PFTA z terminowo opłaconą składką. |
Jak nie to szybciutko się zapisuj
Mario_64 - 2014-03-24, 21:59
Ok. Czyli mam sie do kogoś odezwać?
Wysłałem PW do TZ-a
KRZYFAR - 2014-03-24, 22:08
Tu jest deklaracja itd...
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=94020
Mario_64 - 2014-03-24, 22:15
Dzięki. Jutro temat załatwimy.
goodfella - 2014-03-25, 19:03
Mario, i jak z autem? Kupować bilety czy jedziemy?
Patrykd - 2014-03-25, 20:08
| MASZOT napisał/a: | Panowie
Nocleg zamówiony tutaj:
http://www.hoteljurajski.com.pl/index.html
Zamówiłem jeden pokój 3-osobowy i 3 pokoje 2-osobowe (wliczeni w rezerwację KrzysztofW i PawełW).
Ceny:
Pokój 2-osobowy - 120zł
Pokój 3-osobowy - 170zł
Śniadanie (nie zamawiałem, można zamówić przy rejestracji) - 10zł
Lokalizacja:
Hotel Jurajski
Modlnica ul.Jurajska 2A
32-085 Kraków
50°07'40.9"N
19°52'15.6"E
Generalnie stamtąd do miejsca zawodów mamy niecałe 6km i dojazd zajmie jakieś 5-7minut.
Obrazek |
No to będzie wesoło w hotelu. Nasza delegacja z WLKP też tam będzie nocować
Do zobaczenia chłopaki!
goodfella - 2014-03-25, 20:13
No to grubo będzie. I bardzo dobrze , wieczorem robimy integrację SKPST z WSSTS ( i eliminację przeciwników z toru )
KRZYFAR - 2014-03-25, 20:19
Uuuuu... trzeba będzie strzelić coś
Mario_64 - 2014-03-25, 20:36
| goodfella napisał/a: | | Mario, i jak z autem? Kupować bilety czy jedziemy? |
Jedziemy autem w obie strony.
KRZYFAR - 2014-03-25, 20:39
| Mario_64 napisał/a: | | goodfella napisał/a: | | Mario, i jak z autem? Kupować bilety czy jedziemy? |
Jedziemy autem w obie strony. |
MASZOT - 2014-03-31, 10:34
Tak na marginesie, to aby wziąć udział w zawodach, to trzeba wysłać zgłoszenie, a na liście startowej dalej nie widzę Jacka i Mariusza.
Lista zgłoszonych zawodników
Panowie, już czas:
Formularz zgłoszeniowy
goodfella - 2014-04-02, 18:03
Pytanie do pasażerów Mariokarta. Wyjazd o ósmej pasuje?
Poza tym jutro i w piątek zamierzam jeszcze postrzelać do tarczek, wpada ktoś? Będę około 18.00.
Mario_64 - 2014-04-02, 18:47
Postaram sie dołączyć. A czemu o ósmej?
NEO - 2014-04-02, 20:26
8 godzin trzeba na spokojnie założyć na drogę z postojami :)
KRZYFAR - 2014-04-02, 20:40
A wieczorem się odstresować
|
|
|