To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
SKPST LOK "WIKING" Szczecin
Szczeciński Klub Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego LOK "WIKING"

Puchar PFTA - ZAWODY 2014.04.06 KRAKÓW

KRZYFAR - 2014-03-24, 21:52

MASZOT napisał/a:
Można wysyłać już zgłoszenia na zawody w Krakowie:
http://bron.iweb.pl/viewt...1a6991b#1339522

W zgłoszeniu mamy opcję drużyny. Aby nie przedłużać tematu pozwolę sobie ustalić skład na ten rok na podstawie wyników z Pucharu Wikinga (liczona średnia uzyskanych wyników):
1. MASZOT
2. KRAUSER
3. NEO
4. Jacek JOT
5. Mario_64
6. KRZYFAR
Członkowie drużyny w zgłoszeniu podają nazwę drużyny: WIKING Vmax2.pl


Mariusz, należysz do PFTA?

Bo właśnie trafiłem na taki punkt regulaminu drużynowego:

Cytat:
6. Członkiem drużyny może być jedynie członek PFTA z terminowo opłaconą składką.


Jak nie to szybciutko się zapisuj :tupie:

Mario_64 - 2014-03-24, 21:59

Ok. Czyli mam sie do kogoś odezwać?
Wysłałem PW do TZ-a

KRZYFAR - 2014-03-24, 22:08

Tu jest deklaracja itd...

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=94020

Mario_64 - 2014-03-24, 22:15

Dzięki. Jutro temat załatwimy.
goodfella - 2014-03-25, 19:03

Mario, i jak z autem? Kupować bilety czy jedziemy?
Patrykd - 2014-03-25, 20:08

MASZOT napisał/a:
Panowie

Nocleg zamówiony tutaj:
http://www.hoteljurajski.com.pl/index.html
Zamówiłem jeden pokój 3-osobowy i 3 pokoje 2-osobowe (wliczeni w rezerwację KrzysztofW i PawełW).
Ceny:
Pokój 2-osobowy - 120zł
Pokój 3-osobowy - 170zł
Śniadanie (nie zamawiałem, można zamówić przy rejestracji) - 10zł

Lokalizacja:
Hotel Jurajski
Modlnica ul.Jurajska 2A
32-085 Kraków
50°07'40.9"N
19°52'15.6"E

Generalnie stamtąd do miejsca zawodów mamy niecałe 6km i dojazd zajmie jakieś 5-7minut.
Obrazek


No to będzie wesoło w hotelu. Nasza delegacja z WLKP też tam będzie nocować ;-)
Do zobaczenia chłopaki!

goodfella - 2014-03-25, 20:13

No to grubo będzie. I bardzo dobrze , wieczorem robimy integrację SKPST z WSSTS ( i eliminację przeciwników z toru :piwo2: )
KRZYFAR - 2014-03-25, 20:19

Uuuuu... trzeba będzie strzelić coś :piwo2: :diabel:
Mario_64 - 2014-03-25, 20:36

goodfella napisał/a:
Mario, i jak z autem? Kupować bilety czy jedziemy?


Jedziemy autem w obie strony.

KRZYFAR - 2014-03-25, 20:39

Mario_64 napisał/a:
goodfella napisał/a:
Mario, i jak z autem? Kupować bilety czy jedziemy?


Jedziemy autem w obie strony.


:hura: :hura: :hura: :tanczy: :tanczy: :tanczy:

MASZOT - 2014-03-31, 10:34

Tak na marginesie, to aby wziąć udział w zawodach, to trzeba wysłać zgłoszenie, a na liście startowej dalej nie widzę Jacka i Mariusza.
Lista zgłoszonych zawodników
Panowie, już czas:
Formularz zgłoszeniowy

goodfella - 2014-04-02, 18:03

Pytanie do pasażerów Mariokarta. Wyjazd o ósmej pasuje?

Poza tym jutro i w piątek zamierzam jeszcze postrzelać do tarczek, wpada ktoś? Będę około 18.00.

Mario_64 - 2014-04-02, 18:47

Postaram sie dołączyć. A czemu o ósmej?
NEO - 2014-04-02, 20:26

8 godzin trzeba na spokojnie założyć na drogę z postojami :)
KRZYFAR - 2014-04-02, 20:40

A wieczorem się odstresować :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group